Jan Rijlaarsdam - Stadsgezicht. Figuren bij kade. Parijs of Amsterdam
Ada Breedveld - Olieverf op doek, Special offer - Ingelijst (Groot)
Erwin van Krey - Head of a girl
Ad Haring - Sculptuur / Afstudeer plaat Erasmus Universiteit
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1940 |
Techniek | Gravure |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 24 cm (h x b) |
Incl. lijst | 34 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 24-3-2024 om 17:56 |
Eindtijd | 2-4-2024 om 19:33 |