Meindert Butter - Havengezicht | Ingelijst - Verkocht

Meindert Butter - Havengezicht | Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!
Meindert Butter - Havengezicht | Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!Meindert Butter - Havengezicht | Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!Meindert Butter - Havengezicht | Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!
  • Meindert Butter (1877-1940)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 51 cm (h x b)
Lijst48.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie aquarel van Meindert Butter.  Rechtsonder gesigneerd  door de kunstenaar.

Butter werd geboren te Den Helder op 23 maart 1877 en overleed in Den
Haag op 29 april 1940. Hij was een leerling van de Rijksacademie te Amsterdam en studeerde in Antwerpen aan de Akademie o.l.v. P. Verhaert.

De schilder Butter woonde en werkte onder andere in Amsterdam, Antwerpen en Brussel en is vooral bekend geworden om zijn figuurstukken. Hij tekende en schilderde onder andere diverse mythologische figuren. Samen met Jan Sluijters, Huib Luns en Salomon Garf nam hij in de zomer van 1904 deel aan de 'eindkamp"van de Prix de Rome. (Info: Lexicon Pieter A. Scheen). blz 192
ConditieRedelijk

Het werk heeft in linkerhoek wat vochtschade. De lijst heeft gebruikssporen.

Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-07-2020 om 08:45
Eindtijd:09-08-2020 om 19:18
Tinegeesje
29 jul. / 21:34
€ 85