Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenets, potlood gesigneerd rechtsonder.
Beeldmaat 25 x 30,5 cm. Ingelijst. Lijstmaat 37 x 43,5 cm.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 3-5-2018 om 17:29 |
Eindtijd | 8-5-2018 om 19:29 |