Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk CITYGIRL Handgesigneerd
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE is NICE Handgesigneerd
Werner Berges - Kleurenzeefdruk GIRL uit 1980
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1938 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 22.3 x 16.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Iets bruinverkleuring door het vet van het krijt, verder goed. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amstelveen, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | AMSTELVEEN, Nederland |
Starttijd | 10-5-2021 om 12:07 |
Eindtijd | 29-10-2021 om 21:27 |