Michael Challenger (b.1939)
Originele zeefdruk uit 1970
'O.K. My Side Too'
Artist's proof (uniek werk) A.P.
Gesigneerd, getiteld en gedateerd '70 en genummerd door de kunstenaar.
Op ART: Op-art is een richting in de schilderkunst van de 20e eeuw die bekend werd in de jaren 1963-1966. De term is een afkorting van het Engelse begrip optical art.
Zeer goede staat (50 jaar oud)
Michael Challenger is een schilder, beeldhouwer en prentmaker geboren in Kent in 1939, die naar Londen verhuisde om te studeren aan de Goldsmiths 'College of Art en Slade School of Fine Art in de jaren zestig. Hij gaf later les aan beide instellingen.
Het werk van Challenger is een krachtig samenspel van op-art en constructivisme. Zijn grafische werk roept het tegenspel op van vormen, vormen en kleuren van zijn voorgangers, waaronder Albers en Escher; maar op een sterkere en toch speelse manier.