5. Michael Challenger

Michael Challenger (1939)

1 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Michael CHALLENGER (1939)

Engels

Michael Challenger - Op-Art! - Zeefdruk - 'The Birth Of Chromium' - 1966 - Gesigneerd - 20/20 kopen? Bied vanaf 55!

Michael Challenger - Op-Art! - Zeefdruk - 'The Birth Of Chromium' - 1966 - Gesigneerd - 20/20

Geplaatst doorin2art

Eindtijd18-07-2021 om 19:52

Jaartal1966
Afmetingen60 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst