Michael Challenger - Zeefdruk - The First day of automatic Spring - 1967 - Gesigneerd - Verkocht

Michael Challenger - Zeefdruk - The First day of automatic Spring - 1967 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Michael Challenger - Zeefdruk - The First day of automatic Spring - 1967 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Michael Challenger - Zeefdruk - The First day of automatic Spring - 1967 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Michael Challenger - Zeefdruk - The First day of automatic Spring - 1967 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Michael Challenger - Zeefdruk - The First day of automatic Spring - 1967 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Michael Challenger - Zeefdruk - The First day of automatic Spring - 1967 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Michael Challenger - Zeefdruk - The First day of automatic Spring - 1967 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

701 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Michael Challenger (1939)
Jaartal1967
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Michael Challenger (b.1939)
Originele zeefdruk (Proof) uit 1967
'The First day of Automatic Spring'
Artist's proof (uniek werk)
55,5 x 57,5 cm
Gesigneerd, getiteld en gedateerd '67 door de kunstenaar.

Op ART: Op-art is een richting in de schilderkunst van de 20e eeuw die bekend werd in de jaren 1963-1966. De term is een afkorting van het Engelse begrip optical art.

Goede staat (meer dan 50 jaar oud)

Michael Challenger is een schilder, beeldhouwer en prentmaker geboren in Kent in 1939, die naar Londen verhuisde om te studeren aan de Goldsmiths 'College of Art en Slade School of Fine Art in de jaren zestig. Hij gaf later les aan beide instellingen.
Het werk van Challenger is een krachtig samenspel van op-art en constructivisme. Zijn grafische werk roept het tegenspel op van vormen, vormen en kleuren van zijn voorgangers, waaronder Albers en Escher; maar op een sterkere en toch speelse manier.

Voor een werk van meer dan 50 jaar is het in gewoon goede staat. Nooit ingelijst geweest.

Michael Challenger (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

701 verkochte items
57.5 cm
55.5 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-02-2020 om 16:25
Eindtijd:05-03-2020 om 20:25
Maria-Anne
05 mrt. / 20:19
€ 55