Ets uit 1994 van Michel van Overbeeke. Het werk is middenonder met de hand gesigneerd doorde kunstenaar. Het werk is erg mooi ingelijst.
Kunstenaar: Michel van Overbeeke Techniek: Ets Oplage: 2/10 Gesigneerd: Middenonder Ingelijst: Ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 13 x 8 cm Afmeting blad (HxB): 44 x 44 cm Conditie Werk: Zeer goed Conditie lijst: Enkele gebruikssporen
Zeer Goed
Het werk is in zeer goede staat. de lijst heeft enkele gebruikssporen.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 20,00