Michele Lehmann - "Enamorados". - Verkocht

Michele Lehmann - "Enamorados". kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Michele Lehmann - "Enamorados". kopen? Bied vanaf 65!Michele Lehmann - "Enamorados". kopen? Bied vanaf 65!Michele Lehmann - "Enamorados". kopen? Bied vanaf 65!Michele Lehmann - "Enamorados". kopen? Bied vanaf 65!Michele Lehmann - "Enamorados". kopen? Bied vanaf 65!Michele Lehmann - "Enamorados". kopen? Bied vanaf 65!Michele Lehmann - "Enamorados". kopen? Bied vanaf 65!Michele Lehmann - "Enamorados". kopen? Bied vanaf 65!Michele Lehmann - "Enamorados". kopen? Bied vanaf 65!Michele Lehmann - "Enamorados". kopen? Bied vanaf 65!
  • Michele Lehmann (1940)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst71 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage61/150
Michèle LEHMANN, geboren in Zwitserland in 1940. Woont en werkt in Mijas, Malaga, Spanje.oorspronkeijke prijs 450,- euro.http://www.mlehmann.info/en/lithographs/
Wordt verzonden in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen.Nederland 12,50/Belgie 17,50
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijmuiden of bodegraven, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Michele Lehmann (1940)

Zwitsers Zwitsers

Geplaatst door  DirckHals
118 verkochte items
51 cm
71 cm
38 cm
58 cm