Miguel Ybanez - Abstracte compositie, gemengde techniek (ingelijst) - Verkocht

Miguel Ybanez - Abstracte compositie, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!
Miguel Ybanez - Abstracte compositie, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Miguel Ybanez - Abstracte compositie, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Miguel Ybanez - Abstracte compositie, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Miguel Ybanez - Abstracte compositie, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Miguel Ybanez - Abstracte compositie, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!
  • Miguel Ybanez (1946)
Jaartal1991
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
Lijst71 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Krachtig, karakteristiek werk van Miguel Ybanez. Gemengde techniek (acrylverf, collage, potlood) op papier, gesigneerd en gedateerd (1991) linksonder, met zijn eigen blindstempel rechtsonder. Het gehele blad professioneel, zwevend opgehangen in stevige, gebeitste lijst, achter glas. In goede conditie.

Afmetingen: 71cm x 71cm (incl. lijst), 45cm x 45cm (blad)

Blad plus voorstelling in uitstekende conditie, maar de lijst is licht beschadigd op wat plekken (zie foto's).

Miguel Ybanez (1946)

SpaansSpaansNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (256)
71 cm
71 cm
45 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 00:00
Eindtijd:22-08-2022 om 19:07
Biedingen (21)
Alexdirk
20 aug. / 20:09
€ 120
miekegorter
20 aug. / 19:57
€ 110
Alexdirk
20 aug. / 19:57
€ 100
miekegorter
20 aug. / 19:57
€ 100
Alexdirk
19 aug. / 16:04
€ 90
miekegorter
19 aug. / 16:04
€ 80
Alexdirk
19 aug. / 16:04
€ 70
miekegorter
19 aug. / 16:04
€ 60
Alexdirk
19 aug. / 16:02
€ 50
miekegorter
19 aug. / 15:59
€ 45
Alexdirk
19 aug. / 13:33
€ 40
JHHermans
19 aug. / 13:16
€ 35
abdelkarim1361
09 aug. / 00:44
€ 30
Artouz
08 aug. / 22:22
€ 25
nelleke1958
08 aug. / 15:27
€ 20
Morris14
08 aug. / 15:27
€ 17
Morris14
08 aug. / 15:27
€ 15
nelleke1958
08 aug. / 15:27
€ 10
Morris14
08 aug. / 15:27
€ 5
nelleke1958
08 aug. / 15:27
€ 3
Morris14
08 aug. / 11:31
€ 1