Litho van Miroslaw Balka. Dit werk werd gemaakt voor grafiekmap twee (van drie) voor Sonsbeek 1993. Nummer: 28/60. Afmetingen werk: H50 x b65cm. Afmetingen voorstelling: H29 x b42cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
"De Pool Miroslaw Balka liet buiten het hek(van de begraafplaats Moscowa) een grafmonument voor een man en een vrouw in de grond verzinken. Bij de John Ford-brug vulde hij een gat in de grond met de contouren van een parachute. Daarmee wil Balka aan de kaak stellen dat de Britten wel uitgebreid zijn bedankt en gememoreerd voor hun deelname aan de slag om Arnhem, maar dat de grote groep Poolse parachutisten in alle geschiedenisboekjes ontbreekt. Dat feit wekt sympathie, maar het resultaat is wat mager; de parachute van grauw cement is het aanzien nauwelijks waard."