5. Miroslaw Balka

Miroslaw Balka (1958)

3 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Miroslaw BALKA (1958, Warschau, Polen)

Pools

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Miroslaw Balka - Litho: Sonsbeek - 1993 kopen? Bied vanaf 99!

Miroslaw Balka - Litho: Sonsbeek - 1993

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Miroslaw Balka - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Miroslaw Balka - Zeefdruk, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1993
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst