André Gailliaerde - 12 werken - olieverf op karton kopen? Bied vanaf 375!
André Gailliaerde (1913-2012) Belgisch 12 werken - olieverf op karton
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 15 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Paul Augustin Aizpiri - Christus kopen? Bied vanaf 300!
Paul Augustin Aizpiri (1919-2016) Frans Christus
Techniek Litho
Afmetingen 42.5 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Simon Schrikker - Rode hond kopen? Bied vanaf 1500!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Rode hond
Techniek Acryl
Afmetingen 160 x 240 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Direct kopen
Herman Brood - Gelimiteerd kunstboek met zeefdruk ‘Horsepower’ kopen? Bied vanaf 350!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Gelimiteerd kunstboek met zeefdruk ‘Horsepower’
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Loek Grootjans - Serie Replica Reserva 1999-2000 kopen? Bied vanaf 550!
Loek Grootjans (1955) Nederlands Serie Replica Reserva 1999-2000 (5 werken)
Afmetingen 40 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Eelco Brand - Titel: BW kopen? Bied vanaf 1000!
Eelco Brand (1969) Nederlands Titel: BW
Afmetingen 120 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Hans Ittmann - Vrouwelijk naakt krijt, houtskool kopen? Bied vanaf 350!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Vrouwelijk naakt krijt, houtskool
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 84 x 78 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Lucebert - Anton Martineau, Shinkichi Tajiri, e.a., Hommage aan Max Ernst (10x grafiek) kopen? Bied vanaf 380!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Anton Martineau, Shinkichi Tajiri, e.a., Hommage aan Max Ernst (10x grafiek)
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 380
Direct kopen
Gideon Kiefer - The soporific-performance kopen? Bied vanaf 650!
Gideon Kiefer (1970) Belgisch The soporific-performance
Techniek Offset
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Corneille - Schaakbord kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Schaakbord
Techniek Litho
Afmetingen 104 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Stephen Lack - State of the World: Dreams that come true kopen? Bied vanaf 5000!
Stephen Lack (1946) Canadees State of the World: Dreams that come true
Afmetingen 200 x 170 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 5.000
Direct kopen
Marius de Jongere - Haven van Rotterdam kopen? Bied vanaf 900!
Marius de Jongere (1912-1977) Nederlands Haven van Rotterdam
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Joseph Klibansky - Bare Hug — Collectable/Sienna Moon kopen? Bied vanaf 2700!
Joseph Klibansky (1984) Nederlands Zuid-Afrikaans Bare Hug — Collectable/Sienna Moon
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 22 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.700
Direct kopen
Koos Smit - Born on a Art raven night kopen? Bied vanaf 750!
Koos Smit (1958) Nederlands Born on a Art raven night
Techniek Acryl
Afmetingen 200 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 58 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Direct kopen
A.R. Penck - Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Zonder titel
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 365!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Ets - Nieuw ingelijst.
Techniek Ets
Afmetingen 90 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 365
Direct kopen
Roger Raveel - Onweder, 1976 kopen? Bied vanaf 995!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Onweder, 1976
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 995
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex kopen? Bied vanaf 495!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex
Afmetingen 55 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Techniek Carborundum
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 865
Direct kopen
Roger Raveel - Z. in een vreemde ruimtelijke confrontatie kopen? Bied vanaf 595!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Z. in een vreemde ruimtelijke confrontatie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Tjalf Sparnaay - Stainless (groot) kopen? Bied vanaf 425!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands Stainless (groot)
Techniek Offset
Afmetingen 72 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Tjalf Sparnaay - Ontbijtje (groot) kopen? Bied vanaf 425!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands Ontbijtje (groot)
Techniek Offset
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Horst Antes - Amsterdammer, litho kopen? Bied vanaf 350!
Horst Antes (1936) Duits Amsterdammer, litho
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Carel Willink - Arcadisch landschap, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Arcadisch landschap, zeefdruk (groot)
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Direct kopen
René Daniëls - kleurenzeefdruk | 'Lland Stival' | 1985 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 1500!
René Daniëls (1950) Nederlands kleurenzeefdruk | 'Lland Stival' | 1985 (INGELIJST)
Afmetingen 130 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Gerrit Benner - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Landschap' | ca.1981 kopen? Bied vanaf 3000!
Gerrit Benner (1897-1981) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Landschap' | ca.1981
Afmetingen 42 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 3.000
Direct kopen
Jonathan Meese - Winchester 73, litho (groot) kopen? Bied vanaf 350!
Jonathan Meese (1970) Duits Winchester 73, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 106 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Daniel Richter - Portrait of Jeff Koons, litho (groot!) kopen? Bied vanaf 495!
Daniel Richter (1962) Duits Portrait of Jeff Koons, litho (groot!)
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Bengt Lindstrom - Koppen kopen? Bied vanaf 495!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Koppen
Techniek Carborundum
Afmetingen 68 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Carel Willink - Evenwicht der Krachten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 395!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Evenwicht der Krachten, zeefdruk (groot)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Afmetingen 39 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Sjoerd Buisman - handgesigneerd collage op karton | 'Opuntia' | 1993 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 300!
Techniek Collage
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 300
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek: rode vis in wit kopen? Bied vanaf 2250!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands olieverf op doek: rode vis in wit
Afmetingen 113 x 143 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Theo Kuijpers - 12 etsen bij Cheops van J.H. Leopold kopen? Bied vanaf 750!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands 12 etsen bij Cheops van J.H. Leopold
Techniek Overig
Afmetingen 58 x 43 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 10000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 81 x 81 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Francesca Zijlstra - Marmeren sculptuur | 'Tors van een vrouw' UNIEK WERK kopen? Bied vanaf 1500!
Francesca Zijlstra (1950-2021) Nederlands Marmeren sculptuur | 'Tors van een vrouw' UNIEK WERK
Techniek Marmer
Afmetingen 39 x 17 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Direct kopen
Ton Albers - Kleurrijk fantasiedier kopen? Bied vanaf 250!
Ton Albers (1923) Nederlands Kleurrijk fantasiedier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 79 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Carel Willink - Tate Gallery verplaatst, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 375!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Tate Gallery verplaatst, zeefdruk (groot)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Rob Scholte - Glossy XXII, piëzografie (groot, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 250!
Rob Scholte (1958) Nederlands Glossy XXII, piëzografie (groot, kleine oplage)
Techniek Giclée
Afmetingen 112 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen