Axel Kreher - Z.T. / Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 445!
Axel Kreher (1941-2001) Duits Z.T. / Rozen in vaas
Afmetingen 74 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 445
Direct kopen
Herman Brood - Hop Paardje Hop of Ruiter te Paard kopen? Bied vanaf 375!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Hop Paardje Hop of Ruiter te Paard
Afmetingen 85 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Jan Stekelenburg - Spaanse stad kopen? Bied vanaf 350!
Jan Stekelenburg (1922-1977) Nederlands Spaanse stad
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Rebecca Horn - Conducting The Night - Unikatcharakter durch Handübermalungen - Aulage 30 Expl. kopen? Bied vanaf 1900!
Rebecca Horn (1944) Duits Conducting The Night - uniek karakter dankzij handbeschildering - Aulage 30 exemplaren.
Techniek C-Print
Afmetingen 90 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.900
Direct kopen
Jaap Min - Duinen Bergen kopen? Bied vanaf 350!
Jaap Min (1914-1987) Nederlands Duinen Bergen
Techniek Aquarel
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Nell Heins - Het blauw van de nacht kopen? Bied vanaf 500!
Nell Heins (1930) Nederlands Het blauw van de nacht
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Martine Van de Walle - Kersen in glazen kom kopen? Bied vanaf 6000!
Martine Van de Walle (1968) Belgisch Kersen in glazen kom
Afmetingen 100 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 6.000
Direct kopen
Adrie Martens - Blanc et petit nuage kopen? Bied vanaf 350!
Adrie Martens (1944) Nederlands Blanc et petit nuage
Techniek Acryl
Afmetingen 67 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Wim Koreman - De Baadsters kopen? Bied vanaf 350!
Wim Koreman (1957) Nederlands De Baadsters
Techniek Acryl
Afmetingen 127 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Max Zander - Im Bergischen Land, Ölgemälde signiert kopen? Bied vanaf 267!
Max Zander (1907-1985) Duits Gesigneerd in het Bergisches Land, olieverfschilderij
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 267
Direct kopen
Ricardo Wiesse - Acrylbild, Unikat, signiert 2002 kopen? Bied vanaf 439!
Ricardo Wiesse (1954) Peruaans Acrylschilderij, uniek, gesigneerd 2002
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 439
Direct kopen
Hans Kersten - Open weg kopen? Bied vanaf 500!
Hans Kersten (1956) Nederlands Open weg
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Arman - handgesigneerde litho | 'Suite for Violin' | 1973 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans handgesigneerde litho | 'Suite for Violin' | 1973 (INGELIJST)
Techniek Litho
Afmetingen 89 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
A.R. Penck - handgesigneerde kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 600!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers handgesigneerde kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst)
Techniek Offset
Afmetingen 81 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Beiron Brouwers - grape kopen? Bied vanaf 300!
Beiron Brouwers (1972) Nederlands grape
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
€ 300
Direct kopen
Beiron Brouwers - a deerfield kopen? Bied vanaf 700!
Beiron Brouwers (1972) Nederlands a deerfield
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Beiron Brouwers - the long way kopen? Bied vanaf 1200!
Beiron Brouwers (1972) Nederlands the long way
Afmetingen 153 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 595!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Jean Pierre Couprie - stadshaven bij ondergaande zon kopen? Bied vanaf 250!
Jean Pierre Couprie (1941-2009) Frans stadshaven bij ondergaande zon
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Frans Masereel - bezoeker met houten been kopen? Bied vanaf 750!
Frans Masereel (1889-1972) Belgisch bezoeker met houten been
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Francis Bacon - Metropolitan of Art kopen? Bied vanaf 6000!
Francis Bacon (1909-1992) Engels Iers Metropolitan of Art
Techniek Litho
Afmetingen 173 x 132 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 6.000
Direct kopen