3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Wilt u hedendaagse en moderne kunst kopen? Kunstveiling heeft altijd een ruim aanbod moderne kunst in vele stijlen en technieken; van schilderijen tot grafiek en van fotografie tot sculpturen en assemblages. Op deze pagina treft u de meest recente moderne kunstwerken die in de veiling zijn geplaatst. Benieuwd naar alle items in de moderne kunst veiling? Ontdek hier het volledige aanbod!

filters 2
Frants Landt - Segelschiff auf offener See kopen? Bied vanaf 400!
Frants Landt (1885-1975) Deens Zeilschip op de open zee
Afmetingen 44 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Larry Poons - Siebdruck - Auflage von 175 - signiert - nummeriert - (76 x 56 cm) kopen? Bied vanaf 390!
Larry Poons (1937) Amerikaans Zeefdruk - oplage van 175 - gesigneerd - genummerd - (76 x 56 cm)
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 390
Larry Poons - Siebdruck - Auflage von 175 - signiert - nummeriert - (76 x 56 cm) kopen? Bied vanaf 399!
Larry Poons (1937) Amerikaans Siebdruck - Auflage von 175 - signiert - nummeriert - (76 x 56 cm)
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Tetsuro Sawada - "Flash" - Siebdruck - Auflage von 100 - signiert - nummeriert - (88 x 56 cm) kopen? Bied vanaf 390!
Tetsuro Sawada (1932-1998) Japans "Flash"-editie van 100 exemplaren - gesigneerd - genummerd (88 x 56 cm)
Afmetingen 88 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 390
Hugo Demarco - "Relation couleur" Auflage von 200 - signiert - (75 x 75 cm) kopen? Bied vanaf 300!
Hugo Demarco (1959) Argentijns "Relation couleur" Oplage van 200 - gesigneerd - (75 x 75 cm)
Afmetingen 75 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Ross Bleckner - „Happiness for Instance II" - Auflage von 75 - signiert - (108 x 83 cm) kopen? Bied vanaf 900!
Ross Bleckner (1949) Amerikaans "Geluk bij Instance II" - Oplage van 75 - gesigneerd - (108 x 83 cm)
Afmetingen 108 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Jack Youngerman - "Galaxy Blue" - Serigraphie - Auflage von 75 - handsigniert - (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 500!
Jack Youngerman (1926) Amerikaans "Galaxy Blue" - Zeefdruk - Oplage van 75 - handgesigneerd - (93 x 91 cm)
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Ivan Picelj - "Ciclophoria" - Serigraphie - Auflage von 200 - signiert - (80 x 80 cm) kopen? Bied vanaf 800!
Ivan Picelj (1924-2011) Kroatisch "Ciclophoria" - Zeefdruk - Editie van 200 - Gesigneerd - (80 x 80 cm)
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Jack Youngerman - "Mandala (Black)" - Serigraphie - Auflage von 75 - handsigniert - (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 400!
Jack Youngerman (1926) Amerikaans - Zeefdruk - Oplage van 75 - handgesigneerd - (93 x 91 cm)
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Jose van Kleef - Jonkvrouw in landschap kopen? Bied vanaf 400!
Jose van Kleef Nederlands Jonkvrouw in landschap
Afmetingen 57 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Herman Brood - En Voz Baja kopen? Bied vanaf 800!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands En Voz Baja
Techniek Stift
Afmetingen 25.3 x 25.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Ron Meilof - Eendjes kopen? Bied vanaf 495!
Ron Meilof (1953-2016) Nederlands Eendjes
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Herman Gordijn - Knikkeren kopen? Bied vanaf 250!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Knikkeren
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Eddy Gheress - No. 1/12 abstract mannelijk sculptuur kopen? Bied vanaf 350!
Eddy Gheress (1944) Canadees No. 1/12 abstract mannelijk sculptuur
Techniek Brons
Afmetingen 8.6 x 10 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1095 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Eric-Jan Kremer - Amsterdamer Grachten kopen? Bied vanaf 950!
Eric-Jan Kremer (1963) Nederlands Amsterdamse grachten
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Simon Schrikker - Shark kopen? Bied vanaf 400!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Shark
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Simon Schrikker - Liggende Hond kopen? Bied vanaf 1100!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Liggende Hond
Afmetingen 30 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.100
Simon Schrikker - Octopus kopen? Bied vanaf 2000!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Octopus
Afmetingen 80 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Jiri Anderle - Eerbetoon aan de laatste kopen? Bied vanaf 1200!
Jiri Anderle (1936) Tsjechisch Eerbetoon aan de laatste
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
Hendrik Cornelis Kranenburg - De Luthersekerk met Haarlemmersluis aan de Singel kopen? Bied vanaf 350!
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997) Nederlands De Luthersekerk met Haarlemmersluis aan de Singel
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350