Monika Buch - zeefdruk: geometrische compositie - 1984 - Verkocht

Monika Buch - zeefdruk: geometrische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 39!
Monika Buch - zeefdruk: geometrische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 39!Monika Buch - zeefdruk: geometrische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 39!Monika Buch - zeefdruk: geometrische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 39!
  • Monika Buch (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geometrische zeefdruk van Monika Buch uit 1984. Het werk is op de achterzijde gesigneerd en gedateerd.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gegarandeerd.

Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.

Monika Buch (1936)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (329)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-06-2020 om 17:11
Eindtijd:17-06-2020 om 19:43
numes
17 jun. / 19:10
€ 39