Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972

Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972 kopen? Bied vanaf 45!
Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972 kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972 kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972 kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972 kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972 kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972 kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972 kopen? Bied vanaf 45!Nico Verhoeven - Gesigneerde aquarel, gemengde techniek - 1972 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

721 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Nico Verhoeven (1925-1974)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1972
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi aquarel met poëzie, deels collage/gemengde techniek.
Origineel gesigneerd en gedateerd (25-5-1972) werk.
Zeer goede staat.
Afmeting werk zelf: 46,5 x 32 cm

Nico Verhoeven werd geboren in een katholiek gezin. Zijn vader was onderwijzer. Verhoeven volgde de HBS opleiding in 's-Hertogenbosch vanaf 1938 tot 1944 en begon in die tijd al verzen (sonnetten) te schrijven. Na de oorlog hield hij zich boven water met diverse baantjes in de journalistiek en verhuisde naar Rotterdam. Hij woonde daarna ook een tijdje in Amsterdam, trouwde met de kunstenares Truus Hagman (pseudoniem Toyke de Wilde) en ging in 1949 in Epe wonen waar hij een baan had bij de Nieuwe Apeldoornse Courant.

Vanaf 1967 tot zijn overlijden leefde Verhoeven samen met Judith Boer (pseudoniem voor Valeska Judith Satsuki, 1935-2013) met wie hij tekst- en beeldtekeningen maakte. Hun gezamenlijke Printoezie en zijn persoonlijke Beschreven Bladen vonden weerklank bij het publiek en in de pers. In 1966 werd hij docent aan de Academie voor Industriële Vormgeving in Eindhoven.

Sporen van vorige inlijsting.

Nico Verhoeven (1925-1974)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

721 verkochte items
32 cm
46.5 cm
Sluit over 13d 16u 39m 52s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland
Starttijd:16-08-2022 om 09:56
Eindtijd:30-08-2022 om 19:15