Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht

Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 65!
Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 65!Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 65!Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 65!Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 65!Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 65!Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 65!Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 65!Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 65!Nicolaas Wijnberg - 5 boeken, 1x gesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (134)
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
TypeKunstboeken
Jaartal1998
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen31 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De boeken verkeren in gebruikte maar goede staat. Schetsboek bevat geen litho.

in goede gebruikte staat.

Nicolaas Wijnberg (1918-2006)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
22 cm
31 cm
Starttijd:20-07-2022 om 23:54
Eindtijd:03-08-2022 om 20:00
Openingsbod€ 65
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland