| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 2000 t/m Heden |
| Techniek | Litho |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 49.5 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 250 |
| Conditie | |||||
| Conditie | Goed | ||||
| Papier licht verbruind door ouderdom, rechteronderhoek licht gebutst (zie foto) | |||||
| Transport | |||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||||