Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd - Verkocht

Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Fotografie

Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Norbert Buchsbaum - Gelatine zilverdruk - 1991 - 'Zwinkels' Garden' - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!
  • Norbert Buchsbaum (1925-1998)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal1991
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.5 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Intrigerende natuurfoto van Norbert Buchsbaum
(Dichter, uitgever, fotograaf. 8 januari 1925 - 18 april 1998).

Gelatine zilverdruk uit 1991.
Het mooie geheel bestaat uit 3 foto's gemonteerd op dik papier.
Totale afmeting: 50x89,5 cm.
Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
Titel: 'Zwinkels' Garden'
Op de achterzijde: Stempel 'Copyright Norbert Buchsbaum' + datum 20/11/1991

Bij aankoop zou het werk bij voorkeur opgehaald worden!
Verzending is eventueel mogelijk in overleg.

Norbert Buchsbaum heeft tijdens de Tweede Wereldoorlog verschillende concentratiekampen overleefd. Hij werd steeds meer gepassioneerd door fotografie. Zijn zwart-wit landschapsfotografie, gemaakt tijdens zijn wereldreizen in 1979, is een bewijs van zijn kennis over de geschiedenis van de fotografie. Hij toont verder zijn voorname vaardigheden en kennis door prints van hoge kwaliteit. In de tweede helft van de jaren 70 presenteerde Buchsbaum werken van gerenommeerde buitenlandse en Nederlandse fotografen. Met zijn werk heeft Buchsbaum bijgedragen aan een professioneler en internationaler klimaat in de Nederlandse fotografie.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50

Norbert Buchsbaum (1925-1998)

Nederlands NederlandsFrans Frans

Geplaatst door  in2art
838 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
79.5 cm
38.5 cm

ObjectlocatieWolvertem,  België
Starttijd10-10-2022 om 15:41
Eindtijd24-10-2022 om 9:55
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken