Nour Edinne Jarram - Pensees Nomades

Nour Edinne Jarram - Pensees Nomades kopen? Bied vanaf 25!
Nour Edinne Jarram - Pensees Nomades kopen? Bied vanaf 25!Nour Edinne Jarram - Pensees Nomades kopen? Bied vanaf 25!Nour Edinne Jarram - Pensees Nomades kopen? Bied vanaf 25!Nour Edinne Jarram - Pensees Nomades kopen? Bied vanaf 25!Nour Edinne Jarram - Pensees Nomades kopen? Bied vanaf 25!
  • Nour Edinne Jarram (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Techniek Litho
Stijl Afrikaans
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 54 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 82 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50
Mooi werk van Nour Edinne Jarram, de in 1956 in Casablanca geboren kunstenaar, die momenteel in Enschede woont en werkt.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vogelenzang, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50

Nour Edinne Jarram (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Niko
0 verkochte items
Alle items (5)
72 cm
82 cm
48 cm
54 cm