Olivier Julia - Olivier Julia: Ets, Ingelijst, 'Amsterdam 2 - Verkocht

Olivier Julia - Olivier Julia: Ets, Ingelijst, 'Amsterdam 2 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Olivier Julia - Olivier Julia: Ets, Ingelijst, 'Amsterdam 2 kopen? Bied vanaf 35!Olivier Julia - Olivier Julia: Ets, Ingelijst, 'Amsterdam 2 kopen? Bied vanaf 35!Olivier Julia - Olivier Julia: Ets, Ingelijst, 'Amsterdam 2 kopen? Bied vanaf 35!Olivier Julia - Olivier Julia: Ets, Ingelijst, 'Amsterdam 2 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Olivier Julia (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
Lijst45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

JC 178
Olivier Julia
"Amsterdam 2"
Ets
44/50
Ingelijst: 45x45 cm

Voor de conditie van het werk, zie foto’s.

Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.

Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

Olivier Julia (1952)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
45 cm
45 cm
45 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:09-09-2018 om 17:25
Eindtijd:14-09-2018 om 19:18
GinadW
14 sep. / 19:09
€ 35