Oscar Verpoorten - Ahoy Rotterdam - Verkocht

Oscar Verpoorten - Ahoy Rotterdam kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Oscar Verpoorten - Ahoy Rotterdam kopen? Bied vanaf 175!Oscar Verpoorten - Ahoy Rotterdam kopen? Bied vanaf 175!Oscar Verpoorten - Ahoy Rotterdam kopen? Bied vanaf 175!
  • Oscar Verpoorten (1952-2003)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
Incl. lijst26 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37/100
iov Ahoy Rotterdam nr 37/100

Oscar Verpoorten (1952-2003)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  elbert

Lid sinds 2022
1 verkochte items
36 cm
26 cm
29 cm
21 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatiePapendrecht,  Nederland
Starttijd13-6-2022 om 18:52
Eindtijd19-6-2022 om 22:50
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken