Kleurenets van Oscar Verpoorten, in zeer goede staat. Titel: "De Gaasterland". Handgesigneerd met potlood. Druk; 47/80. Jaar: 1990. Oscar Verpoorten is geboren op 14-09-1952 in Haarlem en overleden aldaar. Plaatsen van werkzaamheid; Haarlem en Amsterdam. Kwalificaties; Etser en Schilder. Oscar Verpoorten was een autodidact etser met een eigen visie en etstechniek: Herkenbaar puur, krachtig en non conformistisch. Lijn fascinatie met ijzeren doorleefde schepen en constructies maakt hun rauwe schoonheid herkenbaar en tastbaar. de authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Zeer Goed
Linkerhoek (bovenin) het Passe-partout is beetje ingedeukt helaas, de ets zelf is in prima staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grijpskerk, Nederland
Tot 2 kg.
€ 6,75