Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurets, potlood gesigneerd. Genummerd 17/25. Gedateerd 1997.
Beeldmaat 29 x 49,5 cm. Ingelijst door Oscar Verpoorten zelf in de bekende gelaste metalen omlijsting.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem op 14-09-1952 en overleden op 12-03-2003.
Starttijd | 7-1-2015 om 20:15 |
Eindtijd | 14-1-2015 om 20:15 |