Kleurenets van Oscar Verpoorten in de door hem gemaakte stalen lijst. Het werk zit achter glas. Onder is het werk handgesigneerd met als oplage 4/ 25 met de titel "Opslag boeien West-Terschelling". De foto's zijn wat vertekend door de weerspiegeling van het glas. Oscar Verpoorten werd geboren te Haarlem op 14 september 1952 en overleed in 2003. Hij was de zoon van de kunstenaar Frans Verpoorten. Leerling van zijn vader en verder autodidact als schilder en etser. Lid van de BBK en de Nederlandse Vereniging van Zeeschilders.
Het werk is verkregen bij de kunstenaar zelf. Graag het werk komen ophalen vanwege kwetsbaarheid glas.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aerdenhout, Nederland