Paul Matthes werd op 24 januari 1872 in Koningsbergen geboren. Hij woonde en werkte in Keulen, Zaandam, Leiden, Luzern en Edam. Matthes schilderde,tekende en etste stads- en dorpsgezichten. Hij was lid van 'Arti et Amicitiae' te Amsterdam. Vermelding o.a. Scheen 1969-1970 , dl. II, p. 22. Het werk van Matthes is opgenomen in de collectie van meerdere musea.
Goed
mooie scherpe ets - fraai ingelijst
Tot 2 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 20,00