Leo van Sluis - 1977 - La France - St. Malo
35 - Bijzonder mooie en zware 18 Krt gouden "president" armband - heren model
37 - Unique 14 karaats geelgouden kroon hanger met diamant en zwarte emaille
57 - Sierlijk 14 karaat geelgouden alliancering met diamant ca 1.00 crt briljant
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7 ex |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.