Van dezelfde kunstenaarsgroep Federatie Kunstenaars Amsterdam
Omschrijving
Otto Dicke (1918-1984)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Jaartal
1976
Techniek
Pen (Inkt)
Drager
Papier
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
14 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst
60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Sfeervol werkje van een boerderij met hooiberg in het prachtige Zuid-Hollande plaatsje Maasland.
Goed
Tekening in originele aluminium lijst
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geldermalsen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50