5. Otto Dicke

Otto Dicke (1918-1984)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Otto Dingeman DICKE (Dordrecht 1918 - 1984)

Otto Dicke - Pentekening gewassen inkt 'Boerderij in Markelo' (1976) kopen? Bied vanaf 120!

Otto Dicke - Pentekening gewassen inkt 'Boerderij in Markelo' (1976)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBabetteClaassenFineArt

Eindtijd14-06-2021 om 19:31

Jaartal1976
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen12.5 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout