Panamarenko - Hazerug - Verkocht

Panamarenko - Hazerug kopen? Bied vanaf 395!
Grafiek (handgesigneerd)

Panamarenko - Hazerug kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Hazerug kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Hazerug kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Hazerug kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Hazerug kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Hazerug kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Hazerug kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Hazerug kopen? Bied vanaf 395!Panamarenko - Hazerug kopen? Bied vanaf 395!
  • Panamarenko (1940-2019)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Litho
Stijl Abstract
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 57.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Zeer fraaie kleuren litho met diepdruk [de letters en gedeelte van de hazerug] gemaakt door panamarenko.
Werd uitgegeven in 100 exemplaren en enkele e/a
Het hier aangeboden item betreft een E/A

Uiteraard gesigneerd en genummerd[zowel voor als achterkant] in potlood door panamarenko.

Het item kan verzonden worden en wordt dan plat verpakt aangeboden.Afhalen kan in Eindhoven.
nvt
Binnen Nederland € 8,95
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Panamarenko (1940-2019)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (20)

Geplaatst door  lowracer
Lid sinds 2019
552 verkochte items
Alle items (4)
44.5 cm
57.5 cm