Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat - Verkocht

Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!

Verkoopprijs: € 1.035,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!Panamarenko - In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat kopen? Bied vanaf 850!

Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Panamarenko (1940-2019)
Jaartal2003
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Panamarenko, In Space, Litho en Collage 2003, handgesigneerd met certificaat

Prachtige collage geïnspireerd door zijn collages uit de jaren '60. Uit de serie Milky Ways and Happenings.
Offsetlitho en collage, zowel matte als glanzende stukken, prachtig, maar moeilijk te zien op de foto's. Bepaalde stukken van het werk zijn enkel milimeters opgehoogd: Het woord 'Firsts' en de afbeelding van de machine, ook moeilijk te zien op de foto's. Dit is 1 van de 10 HC exemplaren

Wordt geleverd met certificaat van galerie in Knokke.

formaat: 85 x 62 cm
Oplage: 75 exemplaren + 10 HC
Dit exemplaar is gesigneerd in potlood rechtsonder,

genummerd in potlood linksonder HC IV/X

Uitgever: Galerie Ronny Van de Velde - Antwerpen

In perfecte staat, nog nooit ingelijst.

Beschreven in het overzichtsboek Panamarenko, Multiples:

Ref: Panamarenko Multiples - Part 3 2003 - 2007 N°112
Milky Ways and Happenings, 7 werken, geïnspireerd door zijn collages uit de jaren '60. Offset en collage, bepaalde stukken van het werk zijn enkel milimeters opgehoogd. Oplage: 75 exemplaren + 10 HC

Het werk is gedrukt op dik museumboard, hierdoor kan het werk enkel plat opgestuurd worden. Dit zal een hogere kost zijn bij de koeriersdienst, dit is voor rekening van de koper. Afhalen kan natuurlijk ook.

Panamarenko (1940-2019)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
62 cm
85 cm
Dit item is verkocht voor 1.035,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-10-2020 om 16:08
Eindtijd:02-12-2020 om 21:18
Biedingen (2)
Savanh
02 dec. / 21:12
€ 900
Jnsbetonboringen
30 nov. / 22:33
€ 850