| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 2006 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 86 x 65 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 110 x 84 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 38/ 75 stuks |
Panamarenko, Phosphored Stamps, Litho en Collage 2003, handgesigneerd
Prachtige collage geïnspireerd door zijn collages uit de jaren '60. Uit de serie Milky Ways and Happenings. Dit is de 7de uit de serie.
Offsetlitho en collage. Bepaalde stukken van het werk zijn enkel milimeters opgehoogd, zoals de vlieg en de toren
formaat: 85 x 62 cm
Oplage: 75 exemplaren + 10 HC
Handgesigneerd rechtsonder en genummerd linksonder 38/75
Uitgever: Galerie Ronny Van de Velde - Antwerpen
In perfecte staat, gelazen lijst wordt meegeleverd
Beschreven in het overzichtsboek Panamarenko, Multiples:
Ref: Panamarenko Multiples - Part 3 2003 - 2007 N°112
Milky Ways and Happenings, 7 werken, geïnspireerd door zijn collages uit de jaren '60. Offset en collage, bepaalde stukken van het werk zijn enkel milimeters opgehoogd. Oplage: 75 exemplaren + 10 HC
| Conditie | |
| Conditie | Zeer Goed |
| Degelijke staat | |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België |
| Garantie | |