Paolo Carosone - Compliment

Paolo Carosone - Compliment kopen? Bied vanaf 20!
Paolo Carosone - Compliment kopen? Bied vanaf 20!Paolo Carosone - Compliment kopen? Bied vanaf 20!Paolo Carosone - Compliment kopen? Bied vanaf 20!Paolo Carosone - Compliment kopen? Bied vanaf 20!
  • Paolo Carosone (1941)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 14 x 9 cm (h x b)
Incl. lijst 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zwart-wit etsje van Paolo Carosone (1941) met een compliment aan een zekere Jaap.  De ets heeft relief, is met potlood gesigneerd en is ingelijst achter glas en passe-partout.

Over de kunstenaar is veel informatie te vinden op het internet.

geen beschadigingen aan de ets.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldenzaal, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,00
Naar Duitsland € 14,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 50,00

Paolo Carosone (1941)

Italiaans Italiaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  artv
179 verkochte items
Alle items (7)
19 cm
24 cm
9 cm
14 cm