5. Paolo Carosone

Paolo Carosone (1941)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Paolo CAROSONE (Rome 1941)

Italiaans

Paolo Carosone - Ets met reliëf kopen? Bied vanaf 40!

Paolo Carosone - Ets met reliëf

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:14

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen50.1 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst