Paolo Carosone - Ets "Vovo" - Verkocht

Paolo Carosone - Ets "Vovo" kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Paolo Carosone - Ets "Vovo" kopen? Bied vanaf 35!Paolo Carosone - Ets "Vovo" kopen? Bied vanaf 35!Paolo Carosone - Ets "Vovo" kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Paolo Carosone (1941)
Jaartal1964
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Paolo Carosone, gesigneerd, gedateerd en getiteld in potlood.
Verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20
ConditieRedelijk

zie foto's

Paolo Carosone (1941)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
50 cm
32.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-04-2022 om 08:38
Eindtijd:13-05-2022 om 19:02
ooteboe
03 mei / 19:52
€ 35