Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 38 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Het werk en de passe-partout zijn in een perfecte staat De bijpassende lijst is in een zeer goede staat , enkele gebruiksporen de grootte van een kopspeldje | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gavere, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gavere, België |
Starttijd | 16-7-2022 om 6:36 |
Eindtijd | 26-7-2022 om 22:30 |