Paul Overhaus - Houtsnede op Japans papier, Vogels in vlucht - Ingelijst (Zeer groot en zwaar)

Paul Overhaus - Houtsnede op Japans papier, Vogels in vlucht - Ingelijst (Zeer groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Overhaus - Houtsnede op Japans papier, Vogels in vlucht - Ingelijst (Zeer groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Houtsnede op Japans papier, Vogels in vlucht - Ingelijst (Zeer groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Houtsnede op Japans papier, Vogels in vlucht - Ingelijst (Zeer groot en zwaar) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (203)
  • Paul Overhaus (1935-2014)
Jaartal1981
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen161.5 cm x 66.5 cm (h x b)
Lijst165 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1 (?)

De voorstelling is opgebouwd uit drie vellen.

Gewicht: ca. 20 kg.

Let op! Wegens het uitzonderlijke gewicht/formaat kan het item enkel en uitsluitend bezorgd worden per koerier. Het werk kan opgehaald worden op ons kantoor, maar alleen als u het zelf in de auto kunt tillen (2 man nodig).

Enkele stofjes achter het plexiglas.

Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-01-2021 om 12:53
Eindtijd:17-01-2021 om 20:02

Biedingen (19):

Eli_Sike
17 jan. / 19:56
€ 110
didu
17 jan. / 19:56
€ 100
Eli_Sike
17 jan. / 19:39
€ 90
frans123
12 jan. / 20:45
€ 80
art_curator
12 jan. / 20:45
€ 75
art_curator
12 jan. / 20:44
€ 60
frans123
12 jan. / 20:44
€ 50
art_curator
12 jan. / 20:44
€ 45
frans123
12 jan. / 20:44
€ 40
art_curator
12 jan. / 20:44
€ 35
frans123
12 jan. / 20:44
€ 30
art_curator
12 jan. / 20:43
€ 25
frans123
12 jan. / 20:43
€ 20
art_curator
10 jan. / 09:39
€ 15
Schulzm01
9 jan. / 16:05
€ 10
nelleke1958
9 jan. / 16:05
€ 6
nelleke1958
9 jan. / 16:05
€ 5
Schulzm01
9 jan. / 16:05
€ 3
nelleke1958
7 jan. / 15:32
€ 1