Paul Permeke - Olieverf schilderij - Verkocht

Paul Permeke - Olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 600!

Verkoopprijs: € 600,00

Paul Permeke - Olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 600!Paul Permeke - Olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  hxku3djq
FA. (6)

47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Paul Permeke (1918-1990)
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 47 cm (h x b)
Lijst43 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schittend olieverfschilderij van de bekende Vlaamse kunstenaar Paul Permeke

  • De drager is een paneel. Het werk is in uitstekende conditie. De kleuren zijn in werkelijkheid nóg intenser. Verf is lekker dik aangebracht.

Paul Permeke (1918-1990)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  hxku3djq
FA. (6)

47 verkochte items
58 cm
43 cm
47 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 600,00
Starttijd:09-05-2019 om 14:14
Eindtijd:20-05-2019 om 22:40
0888cis
12 mei / 12:14
€ 600