Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Bijzonder schilderij door Paul Schultze.
Voorstelling van een landschap na een regenbui.
Gelijst, zichtmaat 35x50, lijstmaat 45x60
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Paul Schultze' en '37'
Sticker tentoonstelling op achetrzijde met signatuur en vermelding 'Het Land'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 6-4-2015 om 22:12 |
Eindtijd | 13-4-2015 om 22:12 |