FA. (3)

Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas'

Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!
Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!Paul Smolders - Zeer mooie, gesigneerde litho - 84/125 - 'Ballerinas' kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

706 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Paul Smolders (1921-1997)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79.5 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage84/125
Titel:
'Ballerinas'

Artist:
SMOLDERS PAUL (1921-1997)

Medium:
Lithograph

Oplage: 84/125

Zeer goede staat!

Gesigneerd en genummerd.

Paul Smolders (1921-1997)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

706 verkochte items
60 cm
79.5 cm
Starttijd:11-06-2022 om 13:20
Eindtijd:25-06-2022 om 20:48
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland