Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 43 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47.5 x 62.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Paulus Leendert van Dam (Rotterdam, 9 oktober 1892 – 1982) was een Nederlandse sierkunstenaar, boekbandontwerper en hout- en linosnijder uit Delft. Hij woonde in 1925 in Den Briel.
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Het werk is in redelijke staat ondanks ouderdom; met lichte golving in het blad. Glas van de lijst is aan de binnenkant wat vies Lijst is waarschijnlijk net zo oud als het werk (bijna 100 jaar) en heeft ouderdomssporen | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Hoorn, Nederland |
Starttijd | 1-2-2021 om 0:46 |
Eindtijd | 19-11-2021 om 13:17 |