Paul Whistler - godenwereld van morgen

Paul Whistler - godenwereld van morgen kopen? Bied vanaf 20!
Paul Whistler - godenwereld van morgen kopen? Bied vanaf 20!Paul Whistler - godenwereld van morgen kopen? Bied vanaf 20!Paul Whistler - godenwereld van morgen kopen? Bied vanaf 20!
  • Paul Whistler (1938-1974)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1972
Techniek Aquarel
Drager Karton
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 27 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit kunstwerk is na aankoop ruim 50 jaar geleden met goede zorg opgeborgen in mijn prenten verzameling en ik wil wil het nu verkopen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doesburg, Nederland