Paulus Reinhard - Marike (met bijbehorende litho) - Verkocht

Paulus Reinhard - Marike (met bijbehorende litho) kopen? Bied vanaf 850!
Beeld / Object

Paulus Reinhard - Marike (met bijbehorende litho) kopen? Bied vanaf 850!Paulus Reinhard - Marike (met bijbehorende litho) kopen? Bied vanaf 850!Paulus Reinhard - Marike (met bijbehorende litho) kopen? Bied vanaf 850!Paulus Reinhard - Marike (met bijbehorende litho) kopen? Bied vanaf 850!Paulus Reinhard - Marike (met bijbehorende litho) kopen? Bied vanaf 850!Paulus Reinhard - Marike (met bijbehorende litho) kopen? Bied vanaf 850!Paulus Reinhard - Marike (met bijbehorende litho) kopen? Bied vanaf 850!Paulus Reinhard - Marike (met bijbehorende litho) kopen? Bied vanaf 850!
  • Paulus Reinhard (1929)
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekBrons
StijlAbstract
Afmetingen16 x 26 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht5000 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Mooi bronzen beeld van Paulus Reinhard; Marike. Op marmeren voet (16x9x5cm).

Aangeboden icm ingelijste litho van het beeld zelf: 32x22cm, ingelijst (63x52cm). Litho is genummerd oplage 1 van 4.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naarden, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00