Pavel Husa - Linosnede: Figuren - Verkocht

Pavel Husa - Linosnede: Figuren kopen? Bied vanaf 45!
Pavel Husa - Linosnede: Figuren kopen? Bied vanaf 45!Pavel Husa - Linosnede: Figuren kopen? Bied vanaf 45!Pavel Husa - Linosnede: Figuren kopen? Bied vanaf 45!Pavel Husa - Linosnede: Figuren kopen? Bied vanaf 45!
  • Pavel Husa (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Linosnede van Pavel Husa. Pavel Husa is graficus, geboren op 1945 te Praag. Nummer: 5/100. Afmetingen werk: H30,5 x b48.5 cm. Afmetingen voorstelling: H20 x b16cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Pavel Husa (1945)

TsjechischTsjechischAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (332)
48.5 cm
30.5 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-08-2022 om 09:43
Eindtijd:02-09-2022 om 20:36
TSM
30 aug. / 12:48
€ 45