Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 79 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek werk van Anton Heyboer. Ets gedrukt op Hahnemühle papier, handgesigneerd en met guldenstempels, in de plaat getiteld en gedateerd (1960/80?). In zeer goede conditie. Herkomst: de nalatenschap van Jaap Buitenhuis, één van de beste vrienden van Anton Heyboer.
Afmetingen: 79cm x 53cm (blad), 56cm x 36cm (beeld), 52cm x 32cm (ets)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 15-1-2021 om 21:54 |
Eindtijd | 1-3-2021 om 19:05 |