Peter Calaboyias - Olympic sculpture pattern 1996 Atlanta 1996 - Verkocht

Peter Calaboyias - Olympic sculpture pattern 1996 Atlanta 1996 kopen? Bied vanaf 45!
Peter Calaboyias - Olympic sculpture pattern 1996 Atlanta 1996 kopen? Bied vanaf 45!Peter Calaboyias - Olympic sculpture pattern 1996 Atlanta 1996 kopen? Bied vanaf 45!
  • Peter Calaboyias (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
Lijst48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/8
Peter calaboyias,  Olympic sculpture pattern 1996 Atlanta

Zit in geborstelde aluminium lijst, puntgaaf

Peter Calaboyias (1940)

Grieks Grieks

Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
38 cm
48 cm
38 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-01-2020 om 22:41
Eindtijd:08-01-2020 om 20:42
buwalda
08 jan. / 17:20
€ 45