Cornelia C. J. van Trigt-Hoevenaar - Stadsgracht met schuiten - Ets
Dadara - Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar)
C.L. Dake - Scheveningse bomschuiten
Type kunstwerk | Schilderij |
PETER COX
PLASSEN LANDSCHAP
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 40 X 50 CM
GESIGNEERD ONDER
IN OUDE LIJST IN DE MAAT 54 X 64 CM
ZEER GOEDE STAAT
Kleine meesters hebben grote toekomst
Starttijd | 1-6-2015 om 15:55 |
Eindtijd | 14-6-2015 om 20:00 |