PETER HANDEL Giclee ,,STILLEVEN MET CHRISTIANA,, Handgesigneerd uit 2015 - Verkocht

PETER HANDEL   Giclee  ,,STILLEVEN MET CHRISTIANA,,  Handgesigneerd uit 2015 kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Peter Handel
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Giclee van Peter Handel uit 2015

Afmeting blad  61x47 cm  in perfecte staat(nooit ingelijst geweest)

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 50ex

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Peter Handel

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
2242 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)