Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd

Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!

Verkoopprijs: € 33,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Peter Jansen - Vrouw met schorpioen - kleuren ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

362 verkochte items
  • Peter Jansen (1938)
TechniekEts
StijlRomantisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 57 cm (h x b)
Lijst53 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Hand gesigneerde kleuren ets in symbolistische stijl van Peter Jansen: Vrouw met schorpioen.
Met fraaie stemmige houten lijst.

Prent is onderin potlood gesigneerd, kleine oplage 6/25. Jaartal onbekend, eind 20e eeuw.
Lichte verkleuring in bovenste onbedrukte gebied van het  papier.

lichte verkleuring in bovengedeelte

Peter Jansen (1938)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

362 verkochte items
60 cm
53 cm
57 cm
49 cm

Dit item is verkocht voor 33,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-05-2020 om 09:37
Eindtijd:16-05-2020 om 12:06

Biedingen (1):

JanK-1960
16 mei / 12:05
€ 29